Yükleniyor...
xxx

MERKEZ DİSİPLİN KURULU

Fatih UYAR

Yedek ��ye

1994 Balıkesir Gönen doğumlu olan Fatih Uyar, lisans eğitimini 2018’de Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde tamamladı. Lisans eğitimine devam ederken birçok sivil toplum kuruluşunda aktif görevler aldı.

Erken yaşlarda başladığı ve uzun yıllardır sürdürdüğü münazara eğitmenliği süresince, birçok okul, STK, kulüp ve organizasyonda orta okuldan yüksek lisans öğrencilerine kadar farklı yaş gruplarındaki gençlerin oluşturduğu topluluklara eğitimler verdi.

Çeşitli münazara turnuvalarında komite görevinde bulunmasının yanı sıra, yarı final, finalist ve şampiyonluk gibi başarılı derecelere sahiptir.

1.5 yıl profesyonel olarak siyasi danışmanlık yapan Uyar, e-spor, yayıncılık ve yeni medya ile ilgilenmekte, gençlerin aktif olarak kullandığı yayın platformlarında faaliyetler gerçekleştirmektedir.

Halihazırda farklı gençlik projelerinin organizasyonunda yer almakta ve gençlerin yeni projeler üretmesi için çalışmaya devam etmektedir.

Kurucusu olduğu Debate Now platformunda, sosyal sorumluluk projeleri ve münazara gibi etkinliklerin yanı sıra uluslararası öğrencilerin diplomasi alanında eğitim almasına da katkıda sağlamaktadır.

İyi derecede İngilizce ve Arapça bilen Uyar, Yıldız Teknik Üniversitesi Felsefe bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.