Yükleniyor...

Ekonomi İşleri Başkanımız Sayın Nihat Zeybekci başkanlığında, İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi

 

Ekonomi İşleri Başkanımız Sayın Nihat Zeybekci başkanlığında; Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova Milletvekilleri ile İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Ekonomi İşleri Başkanlığı olarak Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne, Eskişehir, Kırklareli, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova illerimizin Milletvekilleri ile Genel Başkan Yardımcımız, Ekonomi İşleri Başkanımız Sayın Nihat Zeybekci başkanlığında İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdik.

Milletvekillerinin sahada karşılaştığı beklenti ve taleplerin iletildiği toplantıda, gerçekleştirilen ekonomi politikalarının yansımaları da değerlendirilerek notlar alındı.

Toplantı sonunda istifadeleri sebebiyle duyduğu memnuniyeti ifade eden Zeybekci, katkı ve fikirleri dolayısıyla toplantıya katılan tüm milletvekillerine sosyal medya hesabı üzerinden teşekkürlerini iletti.

6 Aralık Çarşamba günü ilkinin gerçekleştiği ekonomi konulu toplantılar çerçevesinde tüm milletvekilleri ile görüşmeler ve istişareler yapılarak, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a rapor sunulması ve bilgilendirme yapılması planlanıyor.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.