Yükleniyor...

Ekonomi İşleri Başkanımız Sayın Nihat Zeybekci başkanlığında, ekonomi konulu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi

 

Ankara, Aksaray, Kırıkkale, Nevşehir ve Niğde Milletvekilleri ile İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Ekonomi İşleri Başkanımız Sayın Nihat Zeybekci başkanlığında gerçekleştirildi.

AK Parti Ekonomi İşleri Başkanlığı bünyesinde; Ankara, Aksaray, Kırıkkale, Nevşehir ve Niğde milletvekillerimiz ile Genel Başkan Yardımcımız, Ekonomi İşleri Başkanımız Sayın Nihat Zeybekci başkanlığında ekonomi konulu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi.

Milletvekillerinin ekonomi alanında sahada karşılaştığı soruların ve vatandaşlar tarafından iletilen sorunların aktarıldığı ve değerlendirildiği toplantıda Ekonomi İşleri Başkanımız Sayın Nihat Zeybekci’ye, Ekonomi İşleri Başkan Yardımcılarımız Cenap Aşcı, Tülay Selamoğlu ve Zekeriya Aslan da eşlik etti.

Ekonomi İşleri Başkanımız Sayın Nihat Zeybekci oldukça verimli geçen toplantı sonrası, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla katkı sağlayan tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.