Yükleniyor...

Genel Başkan Yardımcımız Ömer İleri, partililerimizle bayramlaşma programında bir araya geldi

 

 "Daha adil bir dünya ancak Türkiye'nin liderliğinde hayata geçecektir"

Genel Başkan Yardımcımız Ömer İleri de konuşmasında, teşkilat mensuplarının Kurban Bayramı'nı tebrik etti.

AK Parti Ankara milletvekilleri olarak, seçim döneminde sahada çok yoğun çalışmalara imza attıklarına dikkati çeken İleri, "Gerek genel seçimlerde gerekse yerel seçimlerde, hep beraber, omuz omuza, el ele Ankara'nın sokaklarında önemli bir mücadele ortaya koyduk. Bu vesileyle kıymetli teşkilat mensuplarına, sizlere, ortaya koymuş olduğunuz çabalardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Allah razı olsun." ifadelerini kullandı.

İleri, Kurban Bayramı vesilesiyle, AK Parti ailesi olarak, birlik ve beraberliklerini tekrar hatırlatmak için bir araya geldiklerini belirterek, Gazze'de yaşanan katliam nedeniyle buruk bir bayram geçirildiğini söyledi.

Filistinlilerin maruz kaldığı insanlık dışı saldırıların herkesi çok üzdüğünü dile getiren İleri, "Bu gelişmeler bizi üzüyor. Ama bir yandan da bize yine gösteriyor ki, daha adil bir dünya için, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çalışmaya devam etmeliyiz ve devam edeceğiz. Bizler inanıyoruz ki daha adil bir dünya ancak Türkiye'nin liderliğinde hayata geçecektir." diye konuştu.

İleri, birlik ve beraberlik içerisinde, omuz omuza çalışarak, AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak, Türkiye'den dünyaya çok önemli mesajlar vermeye devam edeceklerini vurguladı.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan liderliğinde daha adil bir dünyayı hep beraber hayata geçireceklerine inandığını belirten İleri, bu kapsamda partilerinin Ankara teşkilatına da önemli işler düştüğünu aktardı.

AK Parti Ankara Milletvekilleri Fuat Oktay, Zeynep Yıldız ve teşkilat mensuplarının katıldığı programda, partililer birbirleriyle bayramlaştı.

Bayramlaşmanın tamamlanmasının ardından partililer ile hatıra fotoğrafı çekildi. Fotoğraf çekimine, Filistin'den tedavi amaçlı Türkiye'ye getirilen hastaların yakınları da katıldı. 7 Filistinli çocuğun da yer aldığı aileler, AK Parti teşkilat mensupları ile fotoğraf çektirdi.

join us icon
SEN DE ARAMIZA KATIL Gücümüze Güç Katalım.