![](/media/eh1fo0mu/mehmet-yavuz-_demir_mv.jpg)
1953 yılı Milas doğumlu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi mezunu. Milli Eğitim Bakanlığı müfettişliği ve bakan danışmanlığı görevlerinde bulundu . 2003 yılında Güllük Belediye Başkanı olduğu dönemde tüm meclisle AK Partiye geçti. 2004 yerel seçimlerine AK Parti saflarında katıldı ve
![](/media/w3tkvasj/yelda-erol-go-kcan.jpg)
01.01.1976’da Tekirdağ Malkara doğdu. Aslen Muğlalıdır. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü tamamladıktan sonra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kamu Yönetimi dalında Yüksek Lisansını tamamladı. İş Hayatı: Muğla’nın ilk yerel televizyonu olan ŞAH TV’nin 14 yıl Yönetim Kurulu Başkanlığını ya